Strefa Czasu

Elegancki i profesjonalny sklep internetowy stworzony dla sieci punktów zegarmistrzowskich Strefa Czasu - firmy zajmującej się sprzedażą i naprawami zegarków i zegarów wielu marek.

Sklep internetowy został stworzony tak, aby baza produktów była powiązana z istniejącą już bazą magazynu i punktami sprzedaży. Zegarki mają przypisane do siebie atrybuty (np. klasa wodoszczelności, ciemna tarcza), dzięki czemu możliwe jest wyszukiwanie zegarków o podobnych własnościach. Płatności są zintegrowane z systemem PayU – szybkich transakcji internetowych, a przesyłki z ePowiadomienie DHL – narzędziem do monitorowania przesyłek. Mechanizm sklepu wysyła automatycznie maile przy zmianach na koncie oraz podczas kupowania produktów. Zakupione zegarki przypisywane są do konta, a strona automatycznie przypomina o wymaganej konserwacji produktu.

Szata graficzna sklepu StrefaCzasu.pl została dostosowana do tonu eleganckiego sklepu z zegarkami, odznacza się stonowaną grafiką, płynnie animowaną listą produktów oraz wygodnym podglądem produktu. Strona wyposażona jest w regulowany system treści, co oznacza, że liczba produktów na liście automatycznie się uzupełnia i dzieli na strony. Ponadto zegar wyświetlany na stronie jest zsynchronizowany z zegarem atomowym. Strona jest zintegrowana z Facebookiem.

  • Zaawansowane wyszukiwanie produktów
  • Inteligentne podpowiedzi w wyszukiwarce
  • Integracja z Facebookiem
  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
Strefa Czasu - strona główna Strefa Czasu - prezentacja marek produktów
Strefa Czasu - animowana lista zegarków Strefa Czasu - moduł do dynamicznego wyświetlania produktów Strefa Czasu - prezentacja marki
Strefa Czasu - animowana lista zegarków Strefa Czasu - prezentacja produktu